Home » Zprávy ze závodů » Pracoval jsem pro Mizurova
Foto proteam-astana.com

Pracoval jsem pro Mizurova

„Byl to opravdu hodně těžký závod. Počasí vyšlo, ale v minulých dnech tady pršelo, takže to bylo dost nebezpečné. Tahal jsem od startu až do toho 115. kilometru a pak jsem zabalil,“ prozradil Roman z Japonska. „Přesunuli jsme se do Tokia, kde máme zítra autogramiádu pro Specialized. A v úterý se vracíme zpátky,“ dodal. Výsledky: 1. Haas (Austr.), 2. Nišitani, 3. Sano (oba Jap.), 4. Cunego (It.), 5. Hatanaka (Jap.).

4 comments

 1. Gr.St.Bernard: děkuji za zhodnocení sezóny letošní i té příští.
  Mě si pobavil, tobě se určitě po dobře vykonané práci krásně usínalo, Roman se podíval do Japonska, kde navštívil kamaráda a po tříměsíční pauze se svezl v závodě. Takže všeobecná spokojenost

 2. Gr.St.Bernard

  Dobrý test pro příští sezonu, kdy bude na Mizurova pracovat i na Tour a Olympijských hrách. Co by za šanci pracovat pro Mizurova udělali ostatní lídři jako Schleckové, Evans, Broeck, Wiggins, Nibali, Cunego, Menšov… Romanova kariéra jde zkrátka tím nejsprávnějším směrem. Pracovat pro absolutní nuly, všechny závody jezdit v klidu a nechat si poroučet od feťáků typu Vino. Ale jsou za to holt prachy, což je lepší než bedna na grandtour, top příčky na Dauphinovi, Švýcarsku, Nice atp. Cesta pryč ze standardní stáje do tohodle spolku všech lidí co viděli v dalekém Kazachstánu kolo byla chyba jako hrom. Astana byla letos ve world tour vysloveně k smíchu.

 3. Aha… Já jsem si myslel, že lídrem Astany je Roman
  Ten Mizurov se nakonec moc nevytáhl, skončil 19. s mankem 30 sekund.

 4. Ahoj Romane,
  zřejmě jsi to pojal i jako test a vzhledem ke konci sezóny to splnilo svůj účel. Takže do roku 2012 ať Ti vše co si budeš přát vyjde! Já přeji hodně zdraví, štěstí a pohodu.

Leave a Reply