Home » Zprávy ze závodů » Těžký začátek
roman-saxo.jpg

Těžký začátek

„Ale začátek byl hodně těžký. Než se vyprofilovala vpředu skupina, která nikomu moc nevadila, jelo se hodně ostře. Za první dvě hodiny jsme ujeli 93 kilometrů,“ prozradil Roman. „Pak se zvolnilo, a i když ta etapa byla pořád nahoru, dolů, jelo se poklidným tempem. Nechali jsme to kontrolovat Sky a v rámci možností se dalo trochu pošetřit. Včera byla náročná etapa a zítra je zase extrémně dlouhá, navíc s cílem na Mont Ventoux. Netuším, jaký se dá očekávat vývoj, ale každopádně to chce do rána co nejlíp zrelaxovat,“ dodal Roman.

4 comments

 1. pajamikyska

  Romane, dnes opět paráda, doufám, že Riisovi dojde, že 2 jezdci v Paříži na podiu jsou více než 1; co se týče Frooma, může si vykládat co chce, ale ten větrník mu může uvěřit jen naivka ;-)

 2. JJ, fandíme dál a ať dnešek vyjde podle přání Saxa!!

  No, ale dobré výsledky s sebou nesou velká očekávání … obávám se, že pokud se „něco“ nepovede, tak se zase objeví spousta chytráků, kteří „to věděli“ !

  Prostě od teď se od Tebe čeká „hodně“ ….

  Romane drž se, jsou fanoušci, kteří fandí pořád!! Zatím je to MEGASUPER!!

  GL Pexxeso {devil}

 3. Nepolevujeme ve fandění. Zítra hodně sil a rozvahy.
  Zatím S U P E R {thumbup}

 4. Zítra to bude rozhodující etapa, kde se to ještě nemusí vyhrát, ale prohrát se dá rozhodně. Zatím skvělá Tour, tak ať se zítra zadaří!

Leave a Reply