Home » Soustředění » Začíná trénink na Švýcarsko
roman-foto-1.jpg

Začíná trénink na Švýcarsko

„Dal jsem si týden takové aktivní volno. Trošku jsem se vozil na horském kole, chodili jsme na procházky se psem, občas jsem zašel do posilovny. Zdravotně už se cítím v pohodě a tenhle týden začnu zase normálně trénovat. Dalším závodem bude Kolem Švýcarska, takže je relativně dost času na kvalitní přípravu,“ řekl Roman v den svých dnešních 27. narozenin.

7 comments

 1. zdenda_hobík_

  Objevení se nového vrchaře resp. jezdce pro GC Majky musí být pro Saxo jako celek velkým povzbuzením. Doufejme, že i výkon Romana na Švýcarsku bude dalším příjemným pokoukáním.

 2. Přidávám se ke gratulantům, přeju klidnou přípravu a zdraví.
  Ve včerejší první horské etapě Gira mě nadchl tvůj spolujezdec Majka. Jeho lehkost v nějtěžších pasážích připomínala Contadora. Nějak jsem do včerejška tohoto kamzíka přehlížel. Romane můžeš k tomuto kolegovi dát pro neznalé nějaké info.
  Díky

 3. čtyřkolečko

  Taky přicházím s opožděným přáním k narozeninám. Včera jsem si hnedky po etapě do Pescary pustil záznam vašeho nástupu v Chieti při letošním Tirrenu, však zrovna přes ten „váš“ kopec se jelo. Bylo to vzrůšo!
  Saxo nejede špatně, před chvíli jsem četl na Radsportu, že věří v Majkovo umístění v první desítce, což je prý hlavní cíl týmu. Nikoliv tedy bílý trikot, jejž mladý Polák dnesky do časovky navlíkne. Doufám, že se předvede i Sutherland, v paměti zůstává jeho skvělý výkon v horském dojezdu na loňské Kalifornii.

 4. všechno nejlepší Romane :) {thumbup} {thumbup} a good luck do dalších bojů :)

 5. Vše nejlepší a ať hlavně zdraví drží!

 6. Dodatečně přeji vše nejlepší k narozeninám a předčasně přeji úspěchy na TdS a TdF

 7. Romane, vše nej k dnešním narozeninám, hlavně zdraví a štěstí! {beer}

Leave a Reply