Home » Zprávy ze závodů » Časovka byla špatná
romcaaaa

Časovka byla špatná

Roman v závěrečné časovce závodu Tirreno-Adriatico obsadil 44. místo se ztrátou 51 vteřin na vítězného Cancellaru. I když měl ke spokojenosti daleko, těšilo ho alespoň, že si v celkovém pořadí polepšil o jednu příčku na konečnou 10. pozici.

„Časovku jsem měl určitě zajet líp, je to zklamání,“ přiznal Roman. „Měl jsem po těch dvou etapách v náročných klimatických podmínkách těžké nohy. Nemohl jsem se dostat do rytmu, do rychlosti. Nechci, aby to vyznělo jako výmluva, protože podmínky byly pro všechny stejné, ale prostě se mi nejelo dobře,“ hodnotil Roman.

„Představoval jsem si to jinak, měl jsem být v časovce lepší a skočit víc lidí v pořadí. Ale aspoň, že jsem v desítce a mám jeden bod do WorldTour, i když po loňském třetím místě někdo může říct, že je to zklamání. Ale celkově se ukazuje, že jsem na správné cestě. Víme na čem pracovat a doufám, že to v dalších závodech bude lepší,“ dodal Roman. Jeho dalším startem bude v neděli klasika Milán-San Remo.

3 comments

  1. Tirreno dobré, Romane {good}
    A na MSR tipuji po trháku na Poggiu souboj s Canclem a Nibalim o vítězství {devil}

  2. {good} Na to, že to byla první závodní časovka skoro po třičtvrtě roce, nedopadlo to tak straně. Držím palce, ať to příště dopadne dle tvých představ. {yahoo}

Leave a Reply