Home » Osobní blog » Skvělá práce před závody

Skvělá práce před závody

Do Itálie za mnou přijel můj trenér a jeho spolupracovníci z americké univerzity v Boulderu, byli tu lidé ze Specialized a sportovní ředitel Astany Dimitri Sedoun a dva týmoví mechanici. Ze závodníků jsem tady byl sám. Jezdil jsem na dráze i na silnici. Šlo o zkontrolování pozice na silničním i časovkářském kole. Mám za sebou také klasický test do kopce, který jsem absolvoval ve středu. Nechci prozrazovat konkrétní detaily, ale snad můžu říct, že všechno dopadlo dobře. Testy ukázaly, že jdeme správnou cestou, abych rostl směrem k Giru, kde bych měl být v top kondici. Já i můj trenér jsme velmi spokojeni a před dalšími závody je to povzbuzení. Už dnes jedu jednorázovku Friuli, což bude takový intenzivní trénink v závodě před Paříž-Nice.

4 comments

  1. lordpatricio

    zatím se zdá že Romanovi v šichni věří,a pro úspěch udělají maximum..jen tak dál Astano…Roman určitě má na to aby diktoval pelotonu…přeju hodně štěstí na Paris Nice… {rose}

  2. Antiskiller

    Heh, všeci se tam sjeli jenom kvůli Romanovi {rolleyes} To by bylo, aby to nebylo

  3. Držím palce-je vidět velká chuť do závodů a velká sebedůvěra-to je dobře.Zdá se být i lepší jednání ze strany teamu,ne?

  4. {thumbup} {rolleyes} Romane, tak to je úžasná zpráva a ať se Ti v té jednorázovce zadaří ,držím palce. Heli

Leave a Reply