Home » Zprávy ze závodů » V Americe bych rád vyhrál etapu
Foto Astana cycling team

V Americe bych rád vyhrál etapu

„Lídrem našeho týmu bude Brajkovič, který do Ameriky letěl už v pondělí kvůli lepší aklimatizaci. Je na tom teď opravdu dobře a je správné, že pojedeme na něj,“ řekl Roman. Dalšími závodníky Astany na startu v Durangu budou ještě Petrov, Nepomňaščij, Kangert a nová posila, Ital Aru. „Sportovním ředitelem na tenhle závod je náš bývalý závodník Štangelj, na pokoji budu s Petrovem a měli bychom tam mít fakt dobrou partu,“ prozradil Roman. Jeden týmový mechanik cestuje se závodníky, druhého dodá na místě Specialized. „Závodů je teď strašně a lidi z týmu se musí nějak rozdělit,“ vysvětlil. Ke svým ambicím v těžkém závodě v horách podotkl: „Rozhodně chci zkusit nějakou etapu, mám vytipované dvě, které by mi mohly vyhovovat. Závod bude hodně těžký a hodně se na něj těším.“

102 comments

 1. Roman v Saxo asi je proč to není oficiálně je záhadou ale např.Fuglsang se tam měl vrátit ale chce být lídrem na GT ale bál se konkurence v podobě Romana, tak přestoupil do Astany.Přes Brajkoviče k tomu bude mít blíž.Samozřejmě nepočitám Žraloka,ten to má jistý a Contador v Saxo-Tinkoff to už vůbec no comment.

 2. Dle mého názoru a nikomu ho nenutím, je tento web a diskuze od toho aby si každý psal co chce ve slušné formě. Kdyby Roman nechtěl slyšet komentáře, tak by je dávno zrušil. Myslím si, až bude smlouva a zařazení na příští rok, tak se určitě zase ozve.

 3. Filip gaučák

  Re:Juve- kolo máme, trénujeme také, jen prostě ten tým nás nechce podepsat. Asi proto, že je nám už přes čtyřicet, a tak nám prostě nezbývá nic jiného, než sledovat tyto stránky.
  Fandíme Romanovi a rádi bysme dostali informace z první ruky o proběhlém závodu, na tom není nic špatného. Od toho tady tyto stránky jsou. Ale možná se mýlím………………………..

 4. Už aby téma Artmstrong zmizelo v propadlišti dějin. Aspoň na tomhle fóru.

 5. čtyřkolečko

  jaran.terek -Lance byl můj oblíbený cyklista a věřím, že mu tituly nikdo nevezme. To, co předložila USADA jako důkazy, je trapné, směšné. Možná by stálo za to pátrat po tom, proč útoky na Lance zhoustly po jeho úspěších v Ironmanu. Jsou tam velký prachy a Lance ty nejlépe placené hvězdy začal porážet až s provokativní lehkostí.

 6. jaran.terek

  I když Lance nebyl můj oblíbený cyklista tak doufám,že to ustojí na 7 titulech.

Leave a Reply