Home » Ostatní zajímavosti » Další přestup. Tentokrát do manželství
Foto Markéta Navrátilová

Další přestup. Tentokrát do manželství

Obřad se konal v městečku Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, kousek od místa, kde je Romanův italský domov. „Je tam tisíc let starý hrad, takové tradiční místo, kde probíhají svatby. Obřad byl v italštině a překládala to kamarádka od Míši. Pak jsme měli nedaleko hostinu s rodinou a pár kamarády,“ prozradil čerstvý ženáč. Na jeho svatbu dorazilo i několik sportovců: švagr Martin Jakš, běžec na lyžích, tenistka Andrea Hlaváčková, velká kamarádka novopečené paní Kreuzigerové nebo cyklisti Standa Kozubek, Enrico Gasparotto a Ivan Santaromita. „Všechno vyšlo parádně. Bylo nádherné počasí a hezky jsme si to všichni užili,“ dodal ještě Roman. V sobotu vyrazili s rodinou a známými do zábavního parku Gardaland a dnes už cestoval s manželkou do Monaka. Startuje na kritériu, které je rozlučkovým závodem olympijského vítěze Alexandra Vinokurova, s nímž Roman poslední dva roky působil v Astaně.

14 comments

 1. čtyřkolečko

  Hezkému páru přeju hodně štěstí a vám, Romane, úspěchy v novém dresu. Třeba vás po nich na pódiu vyfotí taky tak pěkně M. Navrátilová, má vás jako vidno „ve voku“.

 2. Dick Richards

  Přestupový termín byl maximálně využit. BRAVO!! Ještě, aby došlo ke zdárnému naplnění obou smluv…. K tomu přeju hodně trpělivosti, pracovitosti, odhodlání, nasazení, vstřícnosti, zkrátka a dobře milujte se a množte se!! Blahopřeji.

 3. Velká gratulace.Ať Vám to šlape v životě i na kole.

 4. Míšo a Romane,
  ať Vám to na cestách životem šlape podle Vašich představ a hodně štěstí! {kissing} {thumbup}

 5. Sem si říkal, co se děje že Roman letos nebyl v Brně na Sport life. Ale po tomto přestupu tomu rozumím. Tak přeju vše nejlepší na společné cestě životem.

 6. Kaziklu bey

  Jéje to je nadělení. Teď poznáš pořádný coaching :)

 7. Romane přeji hodně štěstí a posílám velikánskou gratulaci

 8. Ať se při společné cestě životem daří. Hodně štěstí oběma.

 9. Přestupy tedy letos vyšly moc hezky, gratuluji

 10. Tak velká GRATULACE šampione Ať vám to klape.

Leave a Reply