Home » Osobní blog » Hokej, cyklokros a veletrh v Itálii
roman-portret.jpg

Hokej, cyklokros a veletrh v Itálii

V pátek jsem se byl v Plzni podívat na hokej, v sobotu jsem jel po tréninku do Stříbra na cyklokros, kde jsem držel palce Štybymu. V neděli jsem měl čtyřhodinový trénink a večer jsem vyrazil do Itálie. Dnes musím být na cyklistickém veletrhu v Padově kvůli sponzorským povinnostem a taky bych se měl potkat se sportovním ředitelem Astany Martinellim. Rozhodneme se, zda ještě v závěru sezóny zkusím nějaký závod, a nebo to necháme až na příští rok. Když jsem v neděli sledoval kus silničního závodu jednotlivců na mistrovství světa, jen jsem se utvrdil v tom, že jsem učinil správné rozhodnutí. Bylo to poměrně nervózní a riziko zranění bylo na tom okruhu velké. A pro mě je priorita ruku stoprocentně doléčit. I kdybych v sezóně už žádné závody nejel, tak trénovat budu dál, protože to už je vlastně příprava na další rok. Do 20. října se chci udržovat v kondici a jezdit na kole. Zítra ještě odtrénuju v Itálii a pak se zase vrátím do Čech. Když všechno dobře klapne, vyrazil bych ve čtvrtek na hokejové derby Plzeň-Karlovy Vary.

3 comments

  1. Gr.St.Bernard

    Určitě je třeba pořádně potrénovat, aby v příštím roce mohl pomoc k 87. místu Vinovi. Aspoň, že pořád bydlí Roman na Gardě, protože to, co předvádí ta parta feťáků v Nice a okolí nemá obdoby. Viz Iglinský pod vlivem kokainu a alkoholu chycen na dálnici Menton-Nice, kterak překračuje rychlost o x desítek km/h. Hlavně to příští rok nenapálit, Paris Nice, Romandii i Dauphine jet v klidu kolem třicátýho placu, jet si svoje tempo, cítit se dobře, a poladit to poslední týden tour a časovku, která se v posledních letech rapidně zlepšuje. To se osvědčilo již v minulosti. Blázni co pořád jedou na výsledek typu Evans, Voeckler nebo Scarponi nikdy ničeho nedosáhli a nedosáhnou, protože za svoje předčasně vynaložené úsilí zaplatí. Maximálně tak bolavými nohami po závodě ;)

  2. Čau, Tour bude mít prezentaci 18. října, Giro o dva dny dřív.

  3. Ahoj všichni,mám dotaz – chci se zeptat,zda někdo nevíte,kdy má být představena trasa Tour de France 2012? Doma už se nemůžeme vůbec dočkat a rádi bychom už začali plánovat cestu na Tour.Byli jsme fandit Romanovi vloni a můžu Vám říct,že to bylo naprosto fantastický !!! Hlavně ty etapy v Pyrenejích

Leave a Reply