Home » Osobní blog » Po dovolené zpátky do práce
roman-head.jpg

Po dovolené zpátky do práce

„Užili jsme si dovču hezky, super jsme si odpočinuli na krásném místě,“ řekl Roman, který však pouze neležel u moře. „Chodili jsme na procházky kolem našeho malého ostrova, denně jsme nachodili minimálně šest kilometrů. A trošku jsem i posiloval,“ prozradil. Domů se vrátili v pátek. „V neděli jsme se byli podívat na finále Fed Cupu v Praze, Andrea Hlaváčková nám sehnala lístky. A tím volno skončilo, teď už začínám něco dělat.“ Dnes ráno byl v posilovně, odpoledne vyrazil poprvé na kolo. „Kola, co jsem měl letos, jsem musel vrátit Astaně, od nového týmu jsem dostal novou silničku Specialized SL4. Je to kolo, na které jsem byl zvyklý, akorát jsou tam jiné pedály, řídítka nebo sedlo, ale to jsou detaily. K dispozici mám i perfektní horské kolo od českého zastoupení Specialized, takže vybavenej jsem dobře. Musím začít jezdit, protože příští pondělí už odlétám na Kanáry na první soustředění s týmem. A nechci tam přijet bez toho, že bych sedl na kolo,“ řekla nová posila stáje Saxo Bank-Tinkoff Bank.

11 comments

 1. No jen tak, aby rec nestala, ty stranky saxobanku taky za moc nestoji. A Roman tam jeste neni, takze je to vzajemne {rolleyes}

 2. Romane přeji Ti v přípravě i nové sezoně hodně štěstí a hlavně zdraví ! {thumbup}

 3. Jen jestli to Herry nebude tím, že tepve v pondělí bude ofiko s nima a nafasuje jejich věci, potom mužeme chtít jeho fotky a design v novém šatě.

 4. Jojo, chtelo by to novy modro zluty skin SaxoBank, fotecku v dresu Saxo s AC a hlavne bych zde do budoucna vubec nedaval nejkay komentar k dopingovym aferam. Pokud by mel Roman potrebu se k tomu vyjadrit, doporucu tak akorat doma {rolleyes} ….protoze kazdy dobre mineny nazor se ve zlo obrati (viz Olympiada).

 5. Taktak, neflákat se a makat…to je super!

 6. Romana, tak at se v novém týmu ukážeš v tom nejlepším světle, už se těším na tvé výkony. {thumbup}

 7. Možná by se k práci měl vrátit i webmaster …. Roman již vrátil vybavení Astaně, balí si kufry na první soustředění s týmem Saxo Bank … Jen tyto stránky tak nějak přestup do nového týmu stále nezaregistrovaly …

 8. zdenda_hobík_

  Jiné pedály, řídítka a sedlo – to je jako jiné kolo, když se jedná o amatéra Takže hodně štěstí {rose}

 9. Hodně štěstí a hlavně zdraví do přípravy i celé nové sezóny!

Leave a Reply