Home » Osobní blog » První soustředění s novým týmem
Foto Astana cycling team

První soustředění s novým týmem

„Na Gran Canarii, kde to dobře znám z dřívějších tréninkových kempů, budeme poměrně dlouho, do 26. listopadu. Je to kvůli tomu, že v prosinci už žádné společné soustředění není a každý bude moci vyrazit trénovat tam, kam bude chtít,“ řekl Roman. Náplň úvodního soustředění bude následující: „Začneme se vozit na kole, k tomu budeme řešit závodní program, možná proběhne i focení. Budeme se bavit o fungování týmu v nové sezóně a všichni bychom se měli poznat, protože tam bude kompletní sestava včetně lidí z realizačního týmu,“ prozradil Roman. Úplně do neznáma nejde. Spolu s ním přichází do týmu i jeho japonský masér Nakano, nováčky jsou i Bennati nebo Zaugg, s nimiž Roman působil společně v Liquigasu. „S řadou dalších kluků se znám ze závodů, takže by se zapadnutím do nového týmu neměl být problém. Rozhodně to nebude takové, jako když jsem šel prvním rokem k profíkům a nikoho jsem neznal. Těším se na všechny, bude to zase změna a věřím, že se v novém týmu uvedu dobře.“   Na závěr má Roman pro všechny fanoušky jeden vzkaz ohledně nového designu jeho stránek. „Viděl jsem, že se někteří z vás často podivují, proč ještě nebyla změněna podoba stránek kvůli přestupu do Saxo Banx-Tinkoff Bank. K tomu může dojít až po 1. lednu 2013, protože do 31. prosince 2012 jsem oficiálně ještě závodníkem Astany. Je to naprosto běžná praxe a úplně stejně to fungovalo, i když jsem přecházel z Liquigasu do Astany.“

8 comments

  1. Přeju hodně štěstí do příští sezony a těším se až nás bude Roman informovat o novém týmu. {thumbup}

  2. Kam budete jezdit trénovat? Nechcete Romane fanouškům poskytnout nějaký ukázkový trénink, který budete podstupovat třeba teď na Kanárech, tak jako to udělal Jarda Jágr?

  3. Tak nová sezóna pomalu začíná Těším se na první informace o závodním programu a na nový webdesign {thumbup}

  4. Romanovi to soustředění na Gran Canaria přeju, znám to tam moc dobře, stále se tam potulovaly skupiny trénujících cyklistů, v tom mořském vzduchu hlavně nahoře se dobře dýchá a tak to bude i příjemné. Už se těším na nové fotky týmu.Může mi někdo z Vás vysvětlit jakou chystá pan Bakala z Omega Pharma Quick Step s UCI změny v systému bodování?

  5. zdenda_hobík_

    Přeji zdar na prvním soustředění a těším se na informace o budoucnosti.
    Alespoň otázka webu je objasněna {thumbup}

Leave a Reply