Home » Soustředění » Skvělý trénink na Passo Tonale
Tinkoff - Saxo 2014

Skvělý trénink na Passo Tonale

Roman absolvuje v těchto dnech soustředění na Passo Tonale s velkou částí týmu Tinkoff-Saxo. A po krátkém volnu se znovu dostává do kondice.

„Máme za sebou týden a budu tady ještě dva dny. Po týdenním volnu a pár trénincích v Čechách pro mě bylo začít hned v těch horách trochu náročnější, ale postupně se rozjíždím. K top kondici mi sice ještě trošku chybí, ale udělal jsem práci, kterou jsem měl,“ prozradil Roman.

Na Passo Tonale je 14 závodníků Tinkoff-Saxo. „Skoro všichni, co nejsou na Tour. Je tu výborná skupina. K dispozici máme maséra, mechanika a přálo nám i počasí. Nejezdili jsme kopce jako Gavia, spíš jsme vyráželi na vrcholy, kde je menší provoz. No a vždycky jsme ještě museli vyšlápnout ten patnáctikilometrový kopec sem nahoru,“ popsal Roman.

Po návratu domů ho čeká pár klidnějších dní. „Ale budu dál trénovat a počítám s tím, že si dám další blok na Šumavě. Co bude dál, to se uvidí po dohodě s týmem.“

4 comments

  1. Jelikož včera během tour ředitel ohlásil,že Alberto nepojede Vueltu bych byl rád kdyby jsi byl na ni nominován jako leader teamu.
    {mail}

  2. Dobře, jak makáš, Romane {good} Je jasné, že tuhle Tour už Ti nikdo nevrátí, ale dnes opět Mick Rogers názorně ukázal, jaká je nejlepší odpověď na tyhle problémy.

    Moc Ti přeji, ať to vše rychle a dobře dopadne a pak… {devil}

  3. zdenda_hobík_

    Díky za info, i já doufám v účast na Polsku {bye}

  4. Roman drž sa! Dúfam, že ťa uvidím na Tour de Pologne! {good}

Leave a Reply