Home » Ostatní zajímavosti » Nominaci respektuji
Foto Astana cycling team

Nominaci respektuji

„Jejich rozhodnutí respektuji, já nominaci nedělal. Mrzí mě, že nejede Štyby, ale nezáleželo to na mně. Každopádně jsem rád, že na olympiádě budu startovat, byl to můj velký cíl už na začátku roku. A budu tam chtít zajet co nejlíp,“ řekl Roman.

20 comments

 1. zdenda_hobík

  Moc děkuji, Geo.
  Profil můj jistý pesimizmus opravdu nevyvrátil, ale tak mohu být pak pouze příjemně překvapen {thumbup}

 2. Podrobnosti k Olympijskému okruhu : Start i Cíl u Buckinghamského paláce , plus okruh na jihozápad od Londýna , kde se najede na okruh cca 16,5km který se pojede 9x a pak návrat 37 km zpět s jedním lehkým kopečkem po cestě . Okruh s kopcem – Box Hill, který se jede 9x má cca 234m převýšení na cca 5km , součet stoupání pak činí cca 2600m celkem . Údaje se ovšem lehce liší dle zdroje .
  Linky : http://road.cc/content/news/30829-updated-london-2012-road-race-course-proves-rumours-route-were-correct-profile

  Fotaa mapa z Box hill : http://www.londoncyclist.co.uk/cycling-box-hill-of-the-olympic-cycle-route/

  Google maps : http://www.bikely.com/maps/bike-path/2012-Olympic-Road-Race-Course-Men-3350m

  Oficiální mapa bez podrobností : http://www.london2012.com/documents/venue-documents/cycling-road-race-route.pdf

 3. co taky zbývá než ji respektovat a je potřeba se zamyslet a uvědomit si , že osobností a hvězdou se člověk stane jinak než kritikou ostatních at jsou důvody jakékoliv já osobně bych bartu pochválil za zvládnuté MČR vyhrál časovku a v hromadném startu jel co potřeboval aby jel do Londýna

 4. zdenda_hobík

  Většina takových závodů opravdu je v režii Italů, Španělů apod., ale takový Evans si poradil sám, když vyhrál už nevím co. Nevěřím tomu, že by se dotáhl únik nějakých outsiderů, ale je možno se nachomýtnout do úniku, který může velkým zemím vyhovovat.
  Nemáte někdo link na tu trasu? Já našel jen mapu, nikoliv profil.

 5. jaran.terek

  Podle mě si nominaci oba plně zasloužili.Stejně bude záležet na momentální formě a správném načasování případného úniku.Režii ve dvou v jakémkoliv složení vidím jako utopii.Jo ,kdyby nás bylo jako taliánů tak je to o něčem jiném {thumbup}

 6. Honza Bárta nebude přeci spolupracovat se Štybym a Romanem, aby se sjeli uprchlíci a tím pádem měl Štyby šanci na bednu a jel do Londýna. Na Mistráku byli s Romanem soupeři, nebyl důvod spolupracovat, v Londýně pojedou za stejný tým a tím pádem spolupracovat budou, když to bude aspoň trochu možné.

 7. Respektuj hlavně ostatní soupeře, i ty ve vlastních řadách hlavně!!! Jednou se ti ta tvoje arogance vrátí se vším všudy a pak zjistíš jak tě má každý za rozmazleného idiota, který je kromě dupání do pedálů úplně vytržený z reality všedního života….
  Máš vůbec holku?

 8. Taky respekt,ale nespojenost,Bárta se teda při mistráku vybarvil {thumbdown}

 9. Ono ve dvou lidech jako moc spolupracovat nejde a po komentářích po hromadném mistráku na Slovensku…..
  Přeci nejedou za sebe jede s nimi trenér a ten řekne jak a kdo na koho pojede…
  Ale moje vize je taková : Roman nejspíš pojede na co nejlepší umístění a Honza bude mít za úkol zapojit se aktivně do úniků.
  Pokud přijede pole pohromadě , tak tam už jsou jiní borci na vítězství

 10. to Honzák: tady jde spíše o to, že na olympiádu jedou teamy, které spolu budou vyloženě spolupracovat pro úspěch jednoho a to s případě Romana a Jana asi nehrozí .. či-li místo 1 větší šance na úspěch z toho budou nejspíš jen 2x zůčastnil jsem se .. :(

 11. Taky gratulace k olympiádě -ať se zadaří co nejlepší výsledek.
  Pokud chtěl Zdenda na Olympiádu, proč nezačal celou sezónu už minulej rok?
  Olympiáda je jednodenní hromadný závod a každej tam bude sám za sebe – spíš věřím v šanci dokončit únik u Honzy Bárty než u Štybyho.
  Za výsledky, které Bárta předvádí si nominaci zaslouží a tak by se to mělo brát – účast na olympiádě je za předvedené výkony ne na základě nějakých sympatií (byť je mému srdci blíž Štyby než Bárta)

 12. Dick Richards

  Škoda, že nemůžou jet čtyři. S Raboňem a Štybarem. Navíc, pokud by to byli i týmový kolegové……
  Mrzí mě, že jsem nemohl nikde MČR a MSR sledovat, byl jsem zvědav na vývoj závodu s takovými esy. O to víc mě překvapuje výkon a titul pro Kadlece, což nějak zaniklo v té debatě o nominaci. Před Kadlecem klobouk dolů a bylo by zajímavé, kdyby si účast vyjel právě on…..a byl by klid…..:)).
  Romanovi i Honzovi přeju hodně štěstí, snad to nějak překousnou a pokusí se i spolupracovat. Olympiáda je jenom jedna a byť je ego silná věc, přeci jen budou reprezentovat ČR!!! Tak borci, zkuste se prosím vytáhnout!!! Budu držet palce!

 13. čtyřkolečko

  Pojedete-li tam, Romane, jen o málo líp než v Pekingu, tak se dočkáme opravdu pěkného výsledku. Hodně zdaru!

 14. Další alibistickej výrok, bez špetky odvahy, s odvoláním na tabulky…Tak, snad to klukum klapne aspon v tomto složení. Good luck.

 15. josef_spejbl

  Romane, budu vám v Anglii moc držet palce. Oboum dvoum, kluci.

 16. Jestli Zdeněk na silnici zůstane, tak si spolu sjedete za čtyři roky v Riu
  A dost možná už tam podete ve čtyřech.

Leave a Reply