Home » Zprávy ze závodů » V Americe bych rád vyhrál etapu
Foto Astana cycling team

V Americe bych rád vyhrál etapu

„Lídrem našeho týmu bude Brajkovič, který do Ameriky letěl už v pondělí kvůli lepší aklimatizaci. Je na tom teď opravdu dobře a je správné, že pojedeme na něj,“ řekl Roman. Dalšími závodníky Astany na startu v Durangu budou ještě Petrov, Nepomňaščij, Kangert a nová posila, Ital Aru. „Sportovním ředitelem na tenhle závod je náš bývalý závodník Štangelj, na pokoji budu s Petrovem a měli bychom tam mít fakt dobrou partu,“ prozradil Roman. Jeden týmový mechanik cestuje se závodníky, druhého dodá na místě Specialized. „Závodů je teď strašně a lidi z týmu se musí nějak rozdělit,“ vysvětlil. Ke svým ambicím v těžkém závodě v horách podotkl: „Rozhodně chci zkusit nějakou etapu, mám vytipované dvě, které by mi mohly vyhovovat. Závod bude hodně těžký a hodně se na něj těším.“

102 comments

 1. zdenda_hobík_

  nějak se mi ten tracker ne a ne natáhnout, asi se budu muset kouknout jen na ZV od deseti

 2. zdenda_hobík_2

  Měli by si hoši profíci trochu sednout u vína a nějak si definovat desatero. Buď je pád součástí závodu a nebo ne. Já jsem zrovna ten pád neviděl a zatím žádné highlighty nejsou. Tohle je jejich věc a nikdo jim to zvenčí neřekne. Určitě je pád něco jiného, než že neumím přehodit tác jako Schleck. U křesťanů je bible a tam se podívají ( najde se tam úplně všechno, přesně podle toho, co zrovna se ti hodí )

 3. davelmn
  sorry žádná ČT 4 ale Eurosport 2

 4. @Jjohnis
  Diky za link. Po dnesnim nervaku na Vuelte, mrknu i na US zavod. Pry sel Valverde po zavode uprkem diskutovat do autobusu Sky tu ferovku 20 km pred koncem. Na Eurosportu jsem to nevidel.

 5. davelmn
  Jestli ses to už nedozvěděl tak tady je aspoň nějaké info:

  na webu viz link dole nevím kdy začínají ale právě na to čučím, je 20:34 našeho času a do cíle jim zbývá 138km. Na Iphone (aplikace je free začínajíé asi stejně). Na ČT4 dnes je od 21:00 záznam 1. etapy a od 22:00 live přenos 2. etapy (spoň myslím). Sledovat vueltu a USA Pro chalenge nestíhám také. taky je třeba trochu potrénovat ….. {thumbup}

  http://radioshacktourtracker.usaprocyclingchallenge.com/

 6. Tak kde je nejaky komentar Romana k prvni etape? Jakoze po olympiade krome novinaru omezi i psani na vlastni web?

 7. zdenda_hobík_2: tam to není česky {blush}

 8. Aha, ted vypadam jako prudic :). Uzivatel Hensken pouzival puvodne misto nicku komercni odkaz. Uz si to zmenil (dik). Ten odkaz jsem ani neotevrel, nevim, kam to vede, kvuli tomu jsem se neozval.

 9. zdenda_hobík_2

  třeba to ani špatně nemyslel
  Příště to dej rovnou ze stránek závodu, kde je to samé, a je to {thumbup}

 10. boldrick: Kde se ty pravidla dají najít?

 11. Hele ty vyzivo, tady se takove traparny nenosi. Navic porusujes pravidla mistniho admina. Jestli si toho nevsimne sam, pri pristi aktivite te naprasim :).

Leave a Reply