Home » Ostatní zajímavosti » Žádnou smlouvu jsem nepodepsal
Foto Bettini

Žádnou smlouvu jsem nepodepsal

„Všechno je absolutní nesmysl. Můj manažer je v jednání s více týmy a rádi bychom to uzavřeli do startu Vuelty, která začíná 18. srpna. S manažerem jsem v telefonickém kontaktu a uvidíme se spolu při olympiádě v Londýně. Řekneme si, jaké jsou možnosti, a podle toho se rozhodneme. Já se tím teď nezatěžuju, koncentruji se výhradně na olympijský závod,“ prohlásil Roman.

41 comments

 1. Jjohnis na Tour jsi ho letos čekal zbytečně,Roman se rozhodl pro Giro,jako fajn fanoušek bys to měl sledovat a jet fandit tam,kde jede Roman,jinak ho zase mineš.Mrzí mě,že předpovídáš na Vueltě křeč..aby jses zase nespletl

 2. nejvhodnější tým by pro něj byl podle mě některý z trojce: omega pharma quickstep/saxo bank/garmin. Doufám že si nakonec vybere Saxo Bank.

 3. Mr. Ventoux

  Myslím, že Saxo Bank by Romanovi mohl vyhovovat. Astana mu moc nedala (to v Liquigasu jenom kvetl). Romanovi přeju hodně štěstí ve zbytku sezony a ať dobře vybere nový tým. {beer}

 4. zdenda_hobík

  je nesmysl předem fňukat, že vuelta nedopadne.Jasně, pokud nevyjdou obě GT během roku, je něco špatně. Protože zatím se běhěm roku dělo to, že jarní výsledky byly velmi dobré, počáteční Giro vcelku slušné, pak jeden výpadek, pak krásné vítězství, Švýcarsko bez šťávy. S OH moc nepočítám.
  Jsem rád, že Vueltu pojede i Štybar. Doufám, že se v úniku nesejdou, to by bylo pro RK špatné znamení {thumbdown} , ale věřím, že Štybar bude vidět.

 5. nostradamus: a podle čeho se pozná, že je Roman totálně z formy? Podle výsledků z Polska? Roman dopředu hlásil, že tam nejede pro výsledek, ale rozjezdit se po pauze (mimochodem, byla to první pauza a první tréninkový závod v této sezóně). Nebo podle toho, že nedojel poslední etapu? Tady doporučuju podívat se kolik lidí (a jakých) zabalilo předčasně poslední etapu TdS.

 6. NOSTRADAMUS!!!
  S FANIK nemá cenu diskutovat, už se s ním nezahazuj. Je fandění ale také je realita, která, co se týká RK není vůbec růžová. Navíc JAKOBY jeho prohlášení tady nadzvihávají jeho fanoušky, ať už to píše on nebo ne. není to nejšťastnější. Pro mne byl RK hvězda na kterou jsem jezdil na TDF. Letos tam prostě NEBYL ať už důvody byly jakékoli a třeba i ty nejrozumnější prostě tam NEBYL. Jakoby trénoval v Polsku. Čím víc nás vidí, že je tady minimálně stagnace a pochopitelně nás dráždí výroky jako že má výborně natrénováno, koncentruje se na cosi, vystoupil si, bál se aby se nenachladil atd. …. a co se týká OH? Hm určitě skončí v TOP …. ale nevíme zda top desítce nebo třicítce. Vuelta bude poslední křeč, kterou letos s RK prožijeme. OH vůbec nepočítám, jednorázovka je jedorázovka ať je to OH nabo cokoli jiného. Já sobně si jeho výkonů vážím a budu spokojenej pokud se bude pohybovat v profi tour, ale ty ničím nepodložené a nakonec nenaplněné řeči už fakt nemůžu číst. Je toho více co bych chtěl napsat, ale nechci už prudit.

 7. nostradamus

  Fanik

  Fanouškové hlavně tomu co Roman dělá a tvrdí většinou nerozumí,proto je zbytečný to řešit a komentovat.Ale je to v jejich povaze,místo fandění nadávat a rozumovat…Stejnej burákov je vidět i při fotbale v pátý lize,každej by to kopl líp,ale kdyby to zkusil tak se ani netrefí do míče.
  Tak jak pozoruji,ty jsi tady ten nejchytřejší.Jsi hlupák a nevidíš si na špičku nosu a tady si hraješ na arbitra Romana.Jak proti němu někdo něco řekne,už vyskakuješ jak papírový čert,nejsi vůbec objektivní.Každýmu normálnímu člověku je jasné že Roman je totálně z formy,ale ty tady budeš hledat tisíc výmluv že je to jinak.Mám takový dojem že jsi ředitel celého vesmíru.

 8. zdenda_hobík

  to barachson – díky za ten link, takhle dlouhé jsem to ještě neviděl, ale můžu se dívat pořád dokola {beer}

 9. Tak hlavně se v Astaně za Romana přestalo brát.S dopingem se výsledky samozřejmě dělají líp,ale chápu,že fanoušek chce (klidně zfetovaného) ale vítěze a ne špičkový lidský výkony…

Leave a Reply