Home » Ostatní zajímavosti » Závěrečná příprava na MS s Raboněm a Kozubkem
Foto Jan Brychta

Závěrečná příprava na MS s Raboněm a Kozubkem

„V úterý jsme si dali tři a půl hodiny trénink a další hodinu a půl za autem, které řídil Venca Novák ze střediska mládeže v Plzni. Ve středu jsme kvůli počasí vyráželi až v půl dvanácté, ale objeli jsme pět hodin a pak jsme si ještě v rámci tréninku střihli v Plzni Lopatárnu. I s tímhle závodem jsme měli na kole skoro sedm hodin, celkem 230 kilometrů,“ popsal Roman. Dnes si dal úplné volno, zítra už jen masáž, lehčí trénink a odpoledne odlétá s dalšími českými reprezentanty do Bruselu, odkud se pak autem přesunou do dějiště šampionátu.

8 comments

 1. zdenda_hobík_

  Při komentování Varů se Kozubek jasně přihlásil k tomu, že je pro něj čest vůbec jet MS a udělá vše, co bude v jeho silách, aby pomohl třeba Romanovi, který , jak řekl, je úplně jinde než ostatní, co ty Vary jeli.

 2. No ať to na MS dopadne – výborně bedna, chvalitebně top 10…a dál podle vývoje závodu {thumbup}

 3. Bártu cituje včerejší MF Dnes, Kozubek zase slíbil podporu při komentování Varů na ČT4

 4. @heli Bárta slíbil podporu? To máš odkud? Zdroj?

 5. no nevim, jak to dopadne. spanele, italove a dalsi silne staty taky pojedou v plne sestave. A prece jen u nas jezdi pravidelne pro tour z tech co pojedou jen 3 (?) jezdci. vsadim zivot, ze u spanelu to budou vsichni. a to se musi projevit. Ale i tak drzim palec {thumbup}

 6. je důležité jen jedno – aby se reprezentanti ČR umístili na MS dobře.
  Bárta a Sáblíková dali laťku vysoko – tak jen přejme vše nej i v neděli!!! Bárta slíbil našim repre cyklistům podporu a tak uvidíme. Bylo by to super, kdyby Roman a Štyby udělali top 10! Zlomte vaz kluci! Heli {thumbup}

 7. 5 byl puvodni plan Regece
  7 je pocet mist pro CR a skutecny pocet startujicich
  8 je vcetne jednoho nahradnika

 8. Kolik našich teda nakonec pojede??? Někde je že 5, někde 7 a na startovce 8, mohl by mi někdo pls odpovědět? děkuji předem.
  Jinak se už nemohu dočkat, hodně štěstí budete ho potřebovat. {bye}

Leave a Reply